http://iran-archer.blogfa.com/ وبسایت آموزشی تیروکمان ایران - چگونه با کمترین هزینه صاحب تیرو کمانی خوب شویم

وبسایت آموزشی تیروکمان ایران

آموزش تیروکمان - راهنمایی برای خرید کمان

سلام به همه

چگونه میتوان با کمترین هزینه صاحب یک کمان خوب شد و هم ورزش و هم تفریح را انجام دهیم

وقتی صحبت تیرو کمان میشود همه از هزینه های بالای آن سخن میگویند و از قیمت بالای بعضی لوازم و تیرهای کمان صحبت می کنند آیا به راستی تیروکمان ورزشی پر هزینه است؟

همچنین به این سوال پاسخ می دهیم که:  آیا با این کمانها میشود شکار کرد؟

تیروکمان  jdv,;lhk

بله کمانهای حرفه ای و مسابقه ای واقعا گران هستند. حالا سوالی که از شما دارم این است که لوازم حرفه ای کدام ورزش گران نیست؟

 شما اگر یک دوچرخه حرفه ای خواسته باشید چندین میلیون باید هزینه کنید یا اگر راکت حرفه ای تنیس و دیگر لوازم آن را بگیرید باید کلی هزینه کنید. ولی اگر نخواسته باشید این همه هزینه کنید دیگر دوچرخه سواری نمی کنید؟ یا تنیس بازی نمی کنید؟

قیمت کمانهای خوب حرفه ای و مسابقه ای به چندین میلیون تومان میرسد.  و قیمت نمونه ای از تیرهای استاندارد مسابقات به بیش از ۳۰۰۰۰ تومان برای هر تیر میرسد!!!

نمونه کمانهای حرفه ای کلیک کنید

آیا بخاطر این هزینه ها دیگر نمیتوان در کنار خانواده تفریحی به نام کمان داشت؟

تیروکمان jdv,;lhk

آیا فکر میکنید که تیراندازی با کمان نیاز به مربی و چندین ساعت آموزش دارد؟

ورزش با خانواده

ورزش توصیه شده پیامبر اسلام خیلی سخت و پر هزینه نیست. و اگر خواسته باشید بعنوان ورزش و تفریح از کمان استفاده کنید نیاز به این همه هزینه نیست و اتفاقا نسبت به خیلی از رشته ها ارزانتر است. مثلا از تیرهای کمان میتوان چندین بار استفاده کرد و در صورت استفاده صحیح تا مدت طولانی اجتیاج به خرید تیر نداشته باشید.

دختر تیرانداز

در لینک زیر شما میتوانید کمانی را مشاهده کنید که با ۳عدد تیر و تمامی لوازم (حتی لوازم غیر ضروری) قیمتی حدود ۱۷۰ هزار تومان دارد. کمان کامل با تجهیزات

می توان با خرید همین کمان با تیر بدون تجهیزات اضافی به مبلغ زیر ۱۳۰ هزار تومان رسید!!

در لینک زیر شما میتوانید سیبل هدف گیری را مشاهده کنید که هم میتوان در خانه و هم فضای باز استفاده کرد و قیمتی حدود  ۲۵ هزار تومان دارد. سیبل آپارتمانی

تیراندازی با کمان بدین صورت و بدون بعضی لوازم غیر ضروری بسیار لذت بخش است و به راحتی میتوان در کنار خانواده این تفریح و ورزش را انجام داد. این ورزش هیچ محدودیت سنی ندارد و از کودک ۵ ساله تا پیرزن ۷۰ ساله در کنار هم میتوانند تیراندازی کنند.

آیا با این کمانها می توان شکار کرد؟

این سوال خیلی از دوستان است که باید گفت بله با همین کمانهای معمولی و ارزان که پنداژ بین ۳۲ تا ۴۰ پوند دارند می توان شکار کرد چون برد مفید این کمانها حدود ۳۰ متر است فقط چیزی که لازم دارید تیر شکاری است که دارای سر تیرهای برنده و... است.

نمونه تیر شکاری کمان برای خرید

شکار با کمان - a;hv fh ;lhk

در انتها اگر سوالی داشتید و یا احتیاج به راهنمایی بیشتر دارید میتوانید در قسمت نظرات بیان کنید

برای حرفه ای شدن در رشته تیراندازی با کمان نسبت به برخی رشته های دیگه هزینه کمتری هم داره مثلا یک کمان حرفه ای با متعلقاتش و ... تا ۵ میلیون تومان میرسه که شاید نسبت به تجهیزات حرفه ای بعضی رشته ها مبلغی نباشه


پربازدیدترین مطالب: راهنمایی برای خرید تیروکمان + قیمت کمانها

بهترین و ارزانترین کمان برای شروع تیراندازی


کلمات کلیدی: تیروکمان - آموزش - تفریح - عکس کمان - فروشگاه کمان - بهترین کمان - تیراندازی با کمان - ساخت کمان - قیمت کمان - خرید و فروش کمان  تصاویر زیبای کمان  دانلود  کمانهای شکاری  هدف گیری با تیروکمان - آموزش کمان - تیروکمان خانواده - تفریح ارزان 

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم دی ۱۳۸۹ساعت   توسط کماندار ایرانی  |